Bol Sulu Yaş Mama

stellabennett

bol sulu yaş mama önerir misiniz aynı zamanda içeriği de temiz olursa çok sevinirim

6 CEVAP

Deniz1741

Miamorun kedi çorbaları çok iyi. Hem bol sulu hemde içeriği güzel.

NorthNight

Kedi çorbalarına bakabilirsiniz. Ben buz kalıbında(poşetinde) evde hazırladığım et tavuk suyunu donduruyorum. Yaş mamanın içeriğine göre bir parça buzluktan alıp içinde çözdürüyorum. Bazen tek başına oda sıcaklığına gelince veriyorum. Direk su ekleyip verdiğimde oluyor. Su içmesinin azaldığı dönemlerde yapıyorum genelde.

aeri-l

Meo delite serisinden mavi ve pembe konservesi kitten olanlar

Anonymus985465

Arkadaşlara ek olarak schesirin tavuklu konservesi de bol tavuk suyu içeriyor. Et içerikli olmasını istiyorsanız Miamor çorbasında et yok, ancak tavsiye ederim.

komurlolis

yazılanlara ek olarak felicia’nın konserveleri var somonlu ve ton balıklı olan bol sulu

Gimlihanim

Schesir, gimcat fillet, reflex essential, felicia konserveler, animonda carny, mera, bozita, nutri, nd.
Bu yaş mamaları biraz sulandırarak verebilirsiniz.
Bir de miamor kedi çorbası. Çok temiz içerikli. Yine sulandırmaya müsait.