Ödül Maması Tavsiye

A1823

Merhaba arkadaşlar 3 aylık yavru kedimd ödül maması almak istiyorum ama hiçbir fikrim yok yardımcı olabilir misiniz? Hangi markalar iyidir

7 CEVAP

ozge1985

2 aylık oğluşum için yaş mama için Royal Canin Mother&Babycat Yavru Kedi Konservesi
Malt olarak gimcat Kitten paste
Ödül mamasında me-o kullanıyorum.

bloodyluxury

Merhabalar,

Gimcat'in, yavru kediler için olan ödül mamalarını inceleyebilirsiniz. Ödül mamalarını keyifli bir oyun oynarken aralarda verebilirsiniz. Bunları abur cubur olarak düşünebilirsiniz, çok sık bir şekilde kullanmazsanız sağlıklı olur.

Lils

Reflex ödül çubukları, meo kedi kreması (pudingi)

Palyaco

Tomi ödül çubuğu piyasadaki en iyisi meo sıvı puding veya wanpy sıvı puding miamor kedi corbasi

komurlolis

meo, wanpy, gimcat’in kitten ödülleri hepsini severek yiyorlar

KravatliKedi

Ben ödül olarak gimcat kitten malt veriyorum günlük kesinlikle verilmeli hem kemiklerine hem tüylerine iyi geliyor yaş mama da kullanıyorum ödül olarak animonda ve nd alıyorum ödül tableti olarak gimcat sütlü aldim zor kırıp yiyor birde tablet alırsanız çok sık vermeyin

teddybal

ödül: gimcat kitten tabs
vitamin&malt: gimcat kitten paste