Uyarı/Pro Choice Somonlu 400Gr'lık Konserve

Anonymus985465

köpek mamalarından biri ezik ve patlamış olduğundan bozulmuştu. Ancak bugün açtığım iki konserve de bozuktu (!) Açmadığım diğerleriyle beraber Salı günü iade edeceğim.

10 CEVAP

Palyaco

Bozuk oldugu kokusundan birde açıldığında taşma yapar

Anonymus985465

Kesinlikle. Renginden, kokusundan

Lils

Prochoice küçük paketleri kullanıyorum memnunum hiç sorun yaşamadım

Warriorsans

Son kullanma tarihi ne zamandı? Prochoice kedi 400 gr sokak kedilerine almıştım bir sorun yaşamamıştım ama olabiliyor böyle şeyler yaş mamalarda dikkatli olmak lazım gerçekten

caitlyn

bozuk olduğunu nasıl anlıyosunuz, hiç yaşamadım ama bozuk olsa fark ederim herhalde di mi??

Miniss

Bu siteden mi almıştınız?

sahraxfittiko

aynısının evde olması dışında bir sıkıntı yok

Anonymus985465

Evet, Petlebi'den aldım.

Anonymus985465

Siru başlığında belirttiğim gibi köpek maması ve son tüketim tarihi Temmuz 2023

Ebrnk

Bunun aynısının kedi maması versiyonunun kedim yüzüne bile bakmadı.