Yavru Kedi Mama

ozge1985

British longhair blue point yavru kedim için Royal Canin Kitten British Shorthair Yavru Kedi Mamasından alsam sıkıntı olur mu acaba?
Yada mama önerisi olan var mı?

10 CEVAP

ZemGi

Sanabelle öneririm yavru kedi için, severek yiyorlar,

Silvercat

Royal yavru kedi için önerilir ufaklıklar içinde özel bir mama.Benim veterinerim hills i içeriğini daha çok beğenip övüyor ben hills veriyorum.Ama sütten kesilip ilk mamaya geçtiğinde aynı şekilde royal verildi.

Silvercat

Royal yavru kedi için önerilir ufaklıklar içinde özel bir mama.Benim veterinerim hills i içeriğini daha çok beğenip övüyor ben hills veriyorum.Ama sütten kesilip ilk mamaya geçtiğinde aynı şekilde royal verildi.

Silvercat

Royal yavru kedi için önerilir ufaklıklar içinde özel bir mama.Benim veterinerim hills i içeriğini daha çok beğenip övüyor ben hills veriyorum.Ama sütten kesilip ilk mamaya geçtiğinde aynı şekilde royal verildi.

Anonymus985465

Bir mamanın içinde herşeyden önce et olmalı. Özellikle yavrularda et oranı daha yüksek olmalı.
Royal Canin ve Hills'in içeriğinde ben bulamadım.
Ayrıca ham kül oranı düşük, tatlandırıcı, katkı maddeleri ve tahıl olmamalı.
3'ten fazla kediniz varsa Sanabelle öneriyorum

Anonymus985465

Ancak üçten fazla kedisi olmayanlara hiçbir zaman kuru mama önermek istemiyorum.
Bol suda haşlanmış tavuğu suyuyla birlikte verebilirsiniz. Haftada bir balık, ciğer, haşlanmış yumurta sarısı, çok az kefir/ev yoğurdu, lor peyniri.
Kaliteli yaş mama da verebilirsiniz. Miamor kedi çorbası, schesir, animonda carny, nd, natura, nutri feline'nin mamalarına bakabilirsiniz.
Bu şekilde hem evladınızın sağlığını korur, hem de ilerde veterinerlere servet harcamak zorunda kalmazsınız. Herşeyden önce de üzüntü, endişe, acı çekmezsiniz.
Suzionline'daki bilgilerden de faydalanabilirsiniz.
Sağlıkla kalın

Lils

Nutri feline 10kg olanlardan alabilirsiniz

Palyaco

Nutri feline kitten tahilsiz hills kitten tahilsiz seçeneği biraz pahalı hills tahilsizin

KravatliKedi

Ben Royal canin kitten ve pro plan kitten karıştırıp veriyorum başka mama ishal yapmisti şimdi iyi ama Royal uzun süre kullanma içeriğinde et yok çok sağlıklı değil ama yavru kediye verebileceğiniz bir mama en azından ilk iki üç ay

mrcasper

alabilirsiniz güzel mama benim kendime cok iyi geliyordu seviyorduda