Kedi Yaş Maması Felix Bestpet Ve Gourmet

syuhel

Haftada 1 kere yaş mama veriyoruz. Bu 3 markadan biri verilir mi sizce?

11 CEVAP

BiciriginAnnesi

3 yaş mamayi da tavsiye etmiyorum
Onun yerine Haşlanmış tavuk,et ,ciğer balık bunları da hazırlayıp verebilirsiniz

Yaş mama tavsiye markaları
ND
Nutri
Felicia
Gimcat
Royal canin jely
Miamor+kedi çorbası
Vet's plus
Schesir

KravatliKedi

Bu üç mama da asla tavsiye etmem hiç verme daha iyi yaş mama tavsiyem n&d ve animonda

KravatliKedi

Ben nd yi geçen hafta ****** dan aldım animonda yi ******** dan aldım Google yazıp farklı sitelerden bulabilirsiniz piyasadaki en iyi mamalardir bunlar bütçe uygunsa schesir var ama çok pahalı o yüzden tavsiye etmem

komurlolis

üçünün arasından kötünün iyisi gourmet olabilir verilebilecek ama uzun süreli kullanmayın şeker içeriyor

simbakedi

kötünün iyisi olarak gourmet içerik bakımından. felicia konserveler bizim burada petshoplara gelmişti, belki sizde de vardır. ek olarak nd yaş mama a mazonda prime ürünü, direkt kargonuz da gelir. yine de verecekseniz gourmet verin, haftada 1 değil de 2 haftada 1 falan verin. bir hafta da gourmet parasına tavuk ciğeri vs alın kasaptan daha yararlı olur

caitlyn

purinanın yaş mamaları (proplan vs dahil) benim kedimde ishal yapıyor kullanmıyorum o yüzden

syuhel

@KravatliKedi bulunabilir markalar değil ki onlar da bulamıyorum buralarda

Lils

Bestpet şeker içermiyor diye %40 migros indirimde ucuza almıştım ben ama sürekli verilmez bence. Gourmet verebilirsiniz ama vets plus ya da prochoice falan alırdım ben gourmet yerine.

caitlyn

syuhel
nd şuan burda da var, çi ç e k sep e t i gibi sitelerde de var güvenilir satıcılardan alabilirsiniz, diğer önerilenler de dahil çoğu online petshopcuda oluyor ben sık sık bakıyorum, mar k a mama, t e miz mama vs gibi sitelerde var hep

Palyaco

3 ününe kullanmayın jel jöleli ve içinde et türevleri yazan hiçbir yapmayı vermeyin onun yerine 12 tl olan felicia konserve iyi onu kullanin

TekirKediMia

Bestpet markası yaş mamaları şeker içermiyor. Üçünün arasından bunu tercih ederdim.