Kedi Kumu Tavsiyeniz Nedir ?

KravatliKedi

Kapalı tuvalet kullanıyorum günlük temizliyorum ama yinede koku var son aldığım kum Van cat acaba ondanmi marka tavsiyeniz nedir yada öneriniz

12 CEVAP

aeri-l

Vancat ve Lindocat aktif karbonlu kokuyu tutma konusunda güzel bence. Sanicatte denediğim çoğu çeşidi gayet iyiydi ve tozsuzdu.

TekirKediMia

Catwalk kullanıyoruz genelde fena değil koku tutması. Piyasadaki en iyi kumun EverClean olduğu söyleniyor. Bütçenize uygunsa deneyebilirsiniz, ben kullanmadım ama inceleme videolarına bakmıştım topaklanması baya iyi görünüyor. Bir göz atabilirsiniz. Eğer sadece koku ile ilgili sorun yaşıyorsanız kum kabının tabanına az bir miktar karbonat serpebilirsiniz. Koku tutucu özelliği vardır.

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu kullandığım en iyisi tüm kumları kullandım sadece pet.bura.da uygun fiyatli

KravatliKedi

Teşekkürler deneyecegim

selcanz

BentySandy Pudralı kullandım uzun süre, gayet güzeldi tuvalet temiz olduğu sürece koku olmuyordu hatta temizlediğimizde çöp poşeti bile pudra kokuyordu :D

oykuyildiz

Sapphire

pablopicasso

Reflex aktif karbonlu.. Kırmızı veya turkuaz kutu👍🏻

Warriorsans

Tavsiye değil de deneyimlerimi söyleyeyim çünkü tam mükemmel kumu bulamadım.
Proline topaklanma kötü ve çok tozluydu tekrar asla almam
Magicsand toz biraz fazla ama prolinedan az ama kum kalitesi çok hızlı düştü 30 lt kum 1 ay gitmedi 2 kediye
Lindocat bence bunun da performansı hızlı düştü kısa gitti tozutma hepsinden azdı yinede tekrar almam
Eaysyclean toz kabul edilebilir ölçüde lindocatten biraz fazka magicsand den biraz az, uzun kullanabildim performansını kaybetmedi topaklanması güzeldi tekrar alırım
Sandy toz çok az ama topaklanma kötü olduğu için 15 gün kullanamadık ama kumun miktarı az gelmiş olabilir bilmiyorum belki bir şans daha verebilirim ileride
Orgakitty selüloz pelet sevmedim kokusunu falan almam bir daha
Agrobit cat pelet baya iyiydi pelette favorim şu anlık

ozge1985

Pisi pisi ve pro line kalın taneli olanlar

KravatliKedi

lindocat denemedim denyeceğim Everclean den memnun olan çok kullanıcı var ama 15 günde kum değiştiriyorum bütçe mi aşıyor malesef evet tavsiyeler güncel arkadaslar

aynnrrr

kedi kumu koku gidericiler var miscat active clean gibi yada karbonat dökün diyenler de var reflex ve bastet premium güzel tozu da az bastetin

aynnrrr

vancat de sadece topaklanması iyi geri kalan herseyi cok kötü