Proplan Nature Elements

aycylmz

Proplan nature elements serisinin ekinezyalı kısır mamasını kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz kullanan varsa? Pek fazla yorum bulamadım hakkında.

8 CEVAP

aycylmz

Kimse yok mu kullanan?

Seydagulec_

Güncel

Seydagulec_

Güncel

Palyaco

Kolay.mamadan kizkardesim aldı Hediye olarak yemedi bizim waffl dışarıdaki canlara verdim

aycylmz

Benim kedim çok seçici, hiç o riske girmeyeyim o zaman. Teşekkür ederim.

ozzy35

aldım son kullanma tarihi eylül 2022 sanırım hepsi böyle kediler yedi sorunsuz

ozzy35

üretim yeri :Rusya Nestle

aycylmz

Evet ben de aldım benimki de aynı şekilde. Eski seri mama sanırım, fiyatı baya uygundu. Sorun etmedim o yüzden.