Köpeğim Saklanıyor

Ecepablo

Merhabalar 1.5 yaşında bir pinchers sahibiyim erkek sorunumuz şu kopehim sürekli yatak altları koltuk arkalarına saklanıyor,zaten normalde de hırçın bı köpek ama 2 gündür çok hirliyor bu davranışları dış parazit damlasını gördüğünden sonra başladı arkadaşlar elimde dış parazit damlasi vardı ona yaklastirdim ve böyle davranmaya başladı sanırım depresyona falan girdi anlamadım biraz yardımcı olabilir misiniz

1 CEVAP

NorthNight

Depresyon demek zor olabilir, bence kendini güvende hissetmediği için böyle davranıyor. Bi süre kendi haline bırakıp, bol bol oynayarak falan rahatlatmaya çalışın.