Bonacibo / Purina One

dilanbulent

İçerik okuma konusunda bilgili arkadaşlara sorum olacaktı. Fotoğraflarda 2 markanın kısır mamasının içeriği bulunuyor. Sizce hangisi içerik olarak daha iyi?

5 CEVAP

komurlolis

Bence purina one, analiz değerleri de önemli tabi onları da değerlendirmek lazım

NorthNight

İkisi arasında benim tercihim purine one olurdu.
Bonaciboyu kedimizi ilk sahiplendiğimizde kullanmıştık (eski evinde onu kullanıyor diye) zorunda kalmadıkça tercih edeceğim bir mama değil.

TekirKediMia

Her iki mamanın da artıları ve eksileri var. Bu nedenle mama seçimleri biraz zor oluyor:) Purina One mamadan ben de yeni sipariş verdim. İçerisinde protein tozu yerine kurutulmuş et olması iyi bir şey taurin miktarı burada yazmıyor ama ben bakmıştım, biraz düşük miktarda, takviyelerle desteklenebilir. Mısır unu vb içerikler yerine pirinç daha iyi oluyor karbonhidrat kaynağı açısından.(GDO vb. durumlardan dolayı) Bonacibo'nun içindeki probiyotikler ve kızılcık, pisilyum, deniz yosunu gibi içerikler de çok faydalı. Bütçenize ve kedinizin ihtiyaçlarına göre karar vermelisiniz.

Warriorsans

Purina one içeriği kurutulmuş et dışında güzel değil o da %17 çok düşük bir miktar zaten. Bonachibo kurutulmuş et olmasa da genel olarak bence daha iyi bir içeriğe sahip

hannnngggg

bonacibo alır ✅ hamsi yağı kızılcık deniz yosunu güzel şeyler