Merhaba, Kızım Nisan Doğumlu..

gozdecoskn

Hera nisan doğumlu ilk reglimizi atlattık. Irk sağlık problemleri görünen bir ırk. Biliyorum 1,5 yaş çiftleştirmek için daha uygun (ki ben 2 yasını beklemek istiyorum. en azından sm mi değil mi görebileyim, öyleyse çiftleşmesin)
Fakat geçenlerde doğum yapmasının kanser ve hastalık riskini azalttıgını söylediler. Bu konuda biilgisi olan var mı?

7 CEVAP

dollfacepersian

Bunu ilk defa sizden duyuyorum. Benim bildiğim her kızgınlık ve doğum kanser ve hastalık riskini daha da artırıyor

KedimVar

Evet riski azaltıyordu. Ben de zaten bunun için çiftleştirdim kedimi vet tavsiyesi üzerine. Ama siz yine de bekleyin 1,5-2 yaşına girmesini.

zeynemila

benim kedimde kızgınlık dönemini atlattıktan sonra doğum yaptı şuan çok sağlıklı

zeynemila

kesinlikle doğum yaptırmanızı öneririm

gozdecoskn

vücud kendini yeniler kadınlarda da böyledir falan denildi. kararsız kaldım. öyle ise mayısta eşleyecegim. :/

zeynemila

unutmayın dişinin erkeğin evine gitmesi gerekir . arkadaşım yaşadı 1 hafta boyunca aynı odada (dişinin evinde) çiftleşmediler . ancak erkeğin evine gittiğinde çiftleştiler

gozdecoskn

o sorun diil :) tanıyorum tüm adayların sahiplerini :)