Teşekkür Ederiz!

Cook

Geçen hafta açtığım soruyla @Hamlet Hanım duyarsız kalmadı ve bize 15 kilo mama ve 41 kutu konserve mama gönderdi 🥳 1 anne ve toplamla 6 yavrumuzun uzunca bir süre mamaları bitecek derdine düşmeyeceğim o kadar mutluyum ki.Aynı zamanda petlebi siparişle beraber hediye maltımızı da yollamış,benim çocuğum gimcat bolovia harici malt yemezdi,aşırı iştahlı yedi.Maltın kısır olması da benimki gibi sistit geçmişi olan bir çocuk için harika.Bugün tüm çocuklarım için harika bir gün oldu.Öncelikle @Hamlet'e sonra petlebiye çook teşekkür ederim

14 CEVAP

Cook

Çocuklarımın fotoğraflarını yükleyemedim fakat şuraya bir link bırakıyorum https://ibb.co/HnWGQBT 🤗

Superisi814

Sanki ben yiyeceğim o mamaları, o kadar sevindim.
@Hamlet ☺️🙏🥰 Yüreğinize, kesenize bereket ..

sevilay28

@Hamlet yüreğinize sağlık! :)

Deniz1741

@Hamlet Allah size kat kat daha fazlasını versin inşallah 🙏🏻 Yüreğinize sağlık 🌸

Anonymus985465

Cook, Superis814, sevilay28, KravatlıKedi, Deniz1741
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizler de sağolun.💓

Warriorsans

Afiyet şifa olsun hepsine 😻 @hamlet kesenize bereket harikasınız 🤍

KravatliKedi

Tebrik ederim Hamlet hanım yüreğinize sağlık 🙏👏👏👏

Anonymus985465

Warriorsans
İyi dileğiniz için teşekkür ederim.😘

byzkpln

Ne güzel insansınız duyarlılığınız için teşekkür ederim ☺️ 🙏🏻 @Hamlet

selcanz

Sağlıkla yesinler çok sevindim, 1 kilo mama bile çok değerli besleme yapan bizler için. Tüm işleriniz rast gitsin inşallah

Bonares

Duyarlı insanlar iyi ki varlar🤗

Anonymus985465

selcanz
İyi dileğiniz için teşekkür ederim.
Bonares
Ben de duyarlı ve önceliği çocuklar, hayvanlar ve doğa olan insanların çogğalnasını diliyorum.

byzkpln

Ne güzel insansınız duyarlılığınız için teşekkür ederim ☺️ 🙏🏻 @Hamlet

Anonymus985465

byzkpln
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim😻