Royal Canin Kısır Mama

Arkadaşlar 3 kedim olduğu için 15 kiloluk Royal canin kısır mama alıyorum yedek aldım ama artık kedilerim sıkıldı ve yemek istemiyor başka mamaya geçmem lazım ama elimde açılmamış 15 kilo Mart 2023 tarihli mama var ve 10 kilo da yeni açılmış mama var satmayı düşünüyorum alan olursa uygun fiyatlı vereceğim.

11 CEVAP

Seydagulec_

Dolap ve gardropstan da satabilirsiniz buradan alıcı çıkmazsa eğer

Warriorsans

Güncel

komurlolis

Fiyat nedir

NorthNight

Dolap uygulamasından satabilirsiniz, ben elimdeki fazla yaş mamaları oradan hızlıca satmıştım👍🏻

Palyaco

Alıcı burdan çıkmazsa dolap uygulaması

Dolap sürekli ilanı siliyor neden bilmiyorum

Mirabonibon

Dolap ve Gardrops aktif kullanılıyor buralardan rahat satarsınız

selcanz

Mesaj kısmına bakabilir misiniz acaba?

aycylmz

İlana mama yazmamanız gerekiyor. Yasaklı olduğu için ilan kaldırılıyor. Marka,kg ve skt yeterli oluyor.

Bonares

Gıda ürünü satmak yasak o yüzden ilan kaldırılır başlık ve katagori olarak başka birşey seçin👍

Tamam çok teşekkürler arkadaşlar yardımcı oldunuz hepiniz.