Kedim Böyle Yatıyor, Normal Bir Durum Mu?

Arzuarslan

(1 yaşında ve dişi) Normalde çok rahat yatar hep sırtüstü açık bir şekilde yatar ilk fotoğraftaki gibi. 1 haftadır sağdaki gibi ve belli bir yerde hep böyle yatmaya başladı. Derdin bu mu şimdi diyebilirsiniz ama hiç yapmadığı bir şey olunca endişelendim malesef🙊 Ekstra hiçbir şey olmadı bir şeyden korktuğunu da sanmıyorum misafir bile gelmedi son zamanlarda. Bi fikri olan var mıdır?🌚

17 CEVAP

JujuAlkn

Çok normal 1.si zaten kedim sicakta hep böyle yatar 2.side böyle kestirme amaçli yatmis gibi görünüyor jxvsjx

Arzuarslan

Umarım yoktur böyle bir şey ama hâlâ devam ediyor. Haklisiniz kontrol ettireceğim