Kedim Böyle Yatıyor, Normal Bir Durum Mu?

Arzuarslan

(1 yaşında ve dişi) Normalde çok rahat yatar hep sırtüstü açık bir şekilde yatar ilk fotoğraftaki gibi. 1 haftadır sağdaki gibi ve belli bir yerde hep böyle yatmaya başladı. Derdin bu mu şimdi diyebilirsiniz ama hiç yapmadığı bir şey olunca endişelendim malesef🙊 Ekstra hiçbir şey olmadı bir şeyden korktuğunu da sanmıyorum misafir bile gelmedi son zamanlarda. Bi fikri olan var mıdır?🌚

17 CEVAP

Lokumcukk

Üşümüş yada karnı ağrıyor olabilir veya delide olabilir jdj

NorthNight

Bizimkide 1. Fotoğtaftaki gibi yatar hep sadece kısırlaştığı dönem çok ağrısı olduğunda sağdaki 2.fotoğraf gibi yatıyordu.
Kakasını takip ediyormusunuz? Hazımsızlık, bağırsak rahatsızlıkları, parazit vs gibi bi durum varsa ağrı hissediyor olabilir. Aklıma bu ihtimaller geldi açıkcası.

Arzuarslan

Herkese çok teşekkür ederim çok şükür bir problemi yok, karnını kakasını ne kadar mama yediğini kontrol ediyorum birkaç gündür her şey normal. Karnına masaj yaptım hiç ses yok ağrı falan yok yani. Yorumları okuyunca içim rahatladı bir şeyi yoktur herhalde yaa nazlı birisi olduğundan olabilir djdkd "Beni bu aralar 3 dakika daha az seviyorsunuz" deme şekli olabilir kızımın 😁 Ve evet @Lokumcukk kesinlikle deli olduğu için olabilir, hangisi değil ki? :))

Palyaco

1 fotoğraf kendini çok güvende hissettiğini için 2 fotoğraf bireyden tedirgin oldukları zaman yapiyorlar

stellabennett

yatışının dışında halsizliği iştahsızlığı da varsa bir yeri ağrıyor olabilir ama yoksa canı öyle yatmak istemiştir

selcanz

1.fotoğraf oldukça doğal göbüş açık güvenli duruş. 2. için de takip edin isterseniz sorun olacağını düşünmüyorum ama

Cook

Benim miniğim de çok uzun süre bi hastalık döneminden sonra hep böyle yatmaya başladı.Yatağa ya da koltuğu yatınca göbüşü açıp rahat yatıyor ama yerde buruşup uyuyor hep.Herhangi bir problem gözlemlemiyorsanız sorun olacağını sanmıyorum

TekirKediMia

Üşümüş olabilir üşüdüklerinde böyle toplanıp yatıyorlar.

Muezzabalim

Kızgınlığa girmiş olabilir mi yüksek sesle değişik tonda miyavlamasi var mı eğer öyleyse ve yerlerde yuvarlanıyorsa kızgınlık dönemi olabilir

Arzuarslan

Yok kısırlaştırdım yaşına girmeden önce. Veterinerimiz stres kaynaklı olduğunu söyledi. Garip garip yerlerde sabit bir şekilde oturuyor bu aralar şaşırtıyor beni. Malt aldım stres için. Umarım işe yarar, insan üzülüyor o kötü mü hissediyor acaba diye devamlı aklım kızımda.

Idil12

Merhaba benim iki kedim de böyle yatmaya başladılar ve hiçbir sorunları yok. Havalar sıcakladı en son bu duruma bağladım ben :)

Arzuarslan

1.de sıkıntı yok normalde zaten öyle yatıyor da 2.den hâlâ endişeliyim ya. Bakacağım artık gözlemliyorum birkaç gündür, inşallah bir şey yoktur :) teşekkür ederim herkese çok sağolun

gamzenoel

bence bi kan tahlili yaptırın ne olur ne olmaz. emin olmamakla birlikte böbrek hastalığı olan kedilerde buna benzer bi uyuma pozisyonu oluyordu. rulo köfte pozisyonu diye hatırlıyorum. içiniz rahat etsin en azından

Idil12

Merhaba benim iki kedim de böyle yatmaya başladılar ve hiçbir sorunları yok. Havalar sıcakladı en son bu duruma bağladım ben :)

Idil12

Merhaba benim iki kedim de böyle yatmaya başladılar ve hiçbir sorunları yok. Havalar sıcakladı en son bu duruma bağladım ben :)