Acana Köpek Maması İçin Hangisini Önerirsiniz?

irembilgin

Benim köpeğim maltese terrier ırkı. Onun için küçük ırk maması bakıyordum. Acana markası için de bunu buldum zaten. Sormak istediğim şey aynı markanın Acana Heritage Puppy Junior Tahılsız Yavru Köpek Maması adında bir maması da mevcut yalnız herhangi bir ırk belirtilmemiş. Küçük ırk köpeği olup bu mamayı kullanan var mı ?

9 CEVAP

SelinTuksal

Irk belirtilmesine gerek yok ki. Bir sürü küçük ırk var hangi birini yazsınlar :)) kullanabilirsiniz o mamayı.

ursaminor

Sağ alt köşede ırkın resmi bulunur ve boyutu da yazar. Bu bahsettiğiniz mamada MEDIUM BREED yazıyor. Yani ORTA IRK

SelinTuksal

Tamam irem hanım :)) anladım. Ama uygun yani. Haberiniz olsun.

irembilgin

@ursaminor gerçekten çok teşekkür ederim aslında royal canin mini junior aldım ama daha kaliteli bir mama arayışına girdim şu sıralar umarım mama geçişinde problem çıkarmaz bana.......

ursaminor

Bizim kız çok huysuz yemek konusunda. Ben ona N&D Balkabaklı kuzu etli yaban mersinli tahılsız mama aldım. 10 gram yemedi inanır mısınız? :/
Royal Canin Yorkshire Terrier mamasını seviyor. Hem kuru hem yaş. Başka da bir şey yemiyor. Evde trilyon tane gimdog ve instinct yaş maması var. Her gün sokaktaki bir bebeciğe veriyoruz onları da ne yapalım...
Umarım bu arayışta sizin seçtiğiniz olur :D
Genelde pek olmuyor da :P

irembilgin

Irk demek istediğim küçük ırk, büyük ırk olarak. Cins olarak demiyorum yani. Çoğu mama köpeğin kilosuna göre seçiliyor burda belirtilmediği için soru işareti oluştu kafamda @selintuksal

irembilgin

Teşekkür ederim bilgi için :)

zeynemila

şuanda köpeğim yok ama benim eski köpeğim herşeyi yerdi sizinkide yiyiyorsa tavsiye edebileceğim mama yok hepsini beğenir

irembilgin

Gimdog yaş mamalarından ben de sipariş verdim baya da gurme yemekler gibi geldi umarım benimkisi de problem çıkarmaz bana :D Acana iyi bir marka ama mamayı reddederse ekonomik olarak batıracak beni beyefendi.......