Kısırlaştırma Hakkında

Sirius22

Kısırlaştırma ile ilgili fikirlerinize ihtiyacım var erkek kedi bir kez ciftlestirilmeli mi kisirlastirmadan önce yoksa hiç ciftlestirmeden kisirlastirilmali mi

10 CEVAP

NorthNight

Çiftleştirilmeden kısırlaştırılmalı.

Seydagulec_

@Sirius22 kesinlikle çifleştirmeyin ciflestireceginiz dişi kedide hastalık varsa eger maalesef sizin kedinize de geçebiliyor, ayrıca
Kısırlaştırma erkek kediler için de oldukça faydalıdır. Bu operasyonla birlikte erkek kedilerde testis kanseri gelişme riski azalacaktır. Aynı zamanda prostat hastalıklarına yakalanma sorunları da ortadan kaldırılabilecektir.

buusracikk

Çiftleştirmeden kısırlaştırın. Ben erkek kedimi hiç kızgınlığa girmeden kısırlaştırdım çok rahat ettik ben de o da

Deniz1741

Çiftleştirilmeden kısırlaştırılmalı 🙌

komurlolis

tabiki de çiftleştirilmeden kısırlaştırılmalı

Selenay1

Onların umrunda olmuyor 1 kere çiftleştim oh be artık kısırlaşabilirim demiyor hatta 1 kere tadına baktığı şeyi canı daha çok ister değil mi daha kötü

selcanz

Çiftleştirmeden tabii. İnsanlar gibi düşünmemek lazım bir kere çiftleşsin bebekleri olsun gibi düşünülmemeli. Herkes böyle düşünürse birçok bebek olacak o yüzden direkt çiftleştirmeden daha iyi 🙏🏻

Mirabonibon

Cevabı belli zaten direkt kısırlaştırmak kesinlikle çiftleştirmeyin

Warriorsans

Hiç çiftleşmeden hatta mümkünse hiç kızgınlığa girmeden kısırlaştırılması hem sağlığı için hem de eve koku vs bırakmaması kısırlaştırdıktan sonra kızgınlık belirtileri göstermemesi için çok daha iyi. 4 erkek kedi kısırlaştırdım çok basit bir uygulama dişi kediye göre.

Sirius22

Teşekkürler herkese