Kedi Kumu Önerisi

blue_hoddle

Merhaba, kedime kum seçeceğim fakat hangi kumu alacağım kararsızım. (bentonit) Çok tozutmayan, koku yapmayan, uygun fiyatlı bir kum önerisi istiyorum.

4 CEVAP

blue_hoddle

gncl

cat_expert

Sandy cat al arkana bakma.

stellabennett

EuroCat

Warriorsans

Tavsiye değil de deneyimlerimi söyleyeyim çünkü tam mükemmel kumu bulamadım.
Proline topaklanma kötü ve çok tozluydu tekrar asla almam
Magicsand toz biraz fazla ama prolinedan az ama kum kalitesi çok hızlı düştü 30 lt kum 1 ay gitmedi 2 kediye
Lindocat bence bunun da performansı hızlı düştü kısa gitti tozutma hepsinden azdı yinede tekrar almam
Eaysyclean toz kabul edilebilir ölçüde lindocatten biraz fazka magicsand den biraz az, uzun kullanabildim performansını kaybetmedi topaklanması güzeldi tekrar alırım
Sandy toz çok az ama topaklanma kötü olduğu için 15 gün kullanamadık ama kumun miktarı az gelmiş olabilir bilmiyorum belki bir şans daha verebilirim ileride
Orgakitty selüloz pelet sevmedim kokusunu falan almam bir daha
Agrobit cat pelet baya iyiydi pelette favorim şu anlık