İştah Açıcı Mamaymış??

Minnak53

Arkadaşlar selam ,
Benim oğlan mantar hastalığından sonra zayıfladı, dikkatimi çekti fazla bir bilgi yok ama spectrum fussy34 istah acici kedi mamasi nasıl kullanan var mı ?

12 CEVAP

SelinTuksal

Daha iyi markaların seçici kedi maması var.

martha

ben kedimi ilk aldığım zamanlar hiç bilgim yoktu pet shop bunu vermişti bi de üstüne “ kaliteyi asla düşürme “ demişti :) çokk iyi mama sanmıştım öyle diyince. sonra değiştirince hiç iyi olmadığını farkettim kedimin tüyleri aslında olması gerektiğinden çok matmış ve dışkısı da kötü kokuyordu :) o kadar iştahla da yememişti değiştirince fazlasıyla sevinmişti. tabii benim kullandığım kitten dı bunu bilemem

martha

evet şimdi hatırlayınca bana da bayağı garip geliyor öyle demesi :D

Minnak53

Martha; neler neler aldım oğluma herkes hepimizin amacı eğer sahiplendiysek en iyi şekilde elimizden geldiği kadarı ile bakmak, denemedğim mama kalmadı zaten eski arkadaşlar bilirler çok secici bir oğlana sahibim şu mantar da oluca iyice eridi oğlum takviye vitaminler beaple 10 multivitamin gimcatın macun serileri ve ödül çubukları vedanın ürünleri neler neler yok ki elimiz de :(( şuan sırf mamasından en fazla 20 30 tane yemekte akşama kadar gimcat vitamin veriyorum ve bağışıklık ve mantarla mücadele için vedanın tabletini ezip yine gimcata karıştırıp veriyorum ... napıcamı şaşırdım

martha

yardım etmek isterdim ama benim de bilgim yok konuda:( geçmiş olsun yaş mama da mı yemek istemiyor

Fatih11

Merhaba kac kilo ve ucreti nedir

Minnak53

Selintuksal;
Başka hangi markalar var, birde orijen acana hills nd proplan rc hepsini denedim ama şuan mantarla mücadele ettiğimiz için çok zayıfladı bu mamayı uzun vadede kullanmak için almıcam toparlaması için kemikleri çıktı artık... :(

Minnak53

Marha; kaliteyi düşürme demesi hakikaten olayyymışşş ;))))

Minnak53

Kuru mama harici hiçbirşey yemiyor :( yoğurt peynir yumurta asla yaş mamada ayda bir alırım ama bir iki bakar tadımlık bakar ve gider 5 saat almam mamayı bekler ama yemez sonrada kaldırıyorum .. :( mantarı atlatsak iyi olacak çünkü tüyleri dı görünüşünü geçtim zayıfladı tam toparlamıştı dökülen yerlerden tüyler geliyordu tekrar farklı yerlerden zonkladı ama neşesi oynaması normal dışkıda problem yok :(

Minnak53

Beaphar Top 10 Kediler İçin MultiVitamin Tablet 180 Adet 1 50,34 ₺
Nature Plan Vita Power Bağışıklık Desteği 50 gr 1 5,60 ₺
Gimpet Sticks Alabalıklı Ve Somonlu 4 Parça 2 11,44 ₺
Kargo Ücreti 0,00 ₺
Kapıda Ödeme Tutarı 10,00 ₺
KDV 11,12 ₺
Genel Toplam Dün bunlar geldi

Bugünde;
*Gimcat Urinary Paste İdrar Yolu Sağlığı Kedi Macunu 50 Gr 1 KDV Dahil Birim Fiyat: 31,55 TL
*Miamor Lachs-Cream Somonlu Tamamlayıcı Ek Besin Kedi Ödülü 6x15 Gr 1 KDV Dahil Birim Fiyat: 18,00 TL
*Gimcat Tahılsız Alabalık Somonlu Kedi Ödül Çubukları 4 Parça (20 Gr) 2 KDV Dahil Birim Fiyat: 11,00 TL
*Miamor Cream Ciğerli Tamamlayıcı Ek Besin ve Kedi Ödülü 6x15 Gr 1 KDV Dahil Birim Fiyat: 18,00 TL
*Spectrum Fussy34 İştah Açıcı Kedi Maması 2 Kg+2 Adet 100 Gr Brit Yaş Mama 1 KDV Dahil Birim Fiyat: 44,00 TL BUNLAR GELDİ ...

Minnak53

Bu arada ist içi avrupa yakası yada farklı bir ilde olur orijen six firs var içinden biraz yedik isteyen varsa göndereyim dolu paket duruyor gönderebilirim özelden mesaj atmanız yeterli... diğerler mamaları sokaktaki çocuklara veriyoruz...bütün maaşım sokak bebelerine ve benim nikbet oğluma gidiyor olsun feda olsun ;)))))

Fatih11

Merhaba kac kilo ve ucreti nedir