Çöpe Atılmış British Fold Kedi Acil Sahiplendirme!!

Bugün onu Arnavutköy Devlet Hastanesinde ağzı kapalı çöp poşetinin içinde bulduk. Çok şükür ki nefessiz kalmadan kurtuldu. Sahiplenecek kişiye veterinerden aldığım üç paket mamayı da vereceğim. Çok uysal ve iç-dış parazitleri yapıldı.

10 CEVAP

kimyonesra

twitterda ilan açarsanız daha çok kişiye ulaşmış olur, yuva şansı biraz daha artar

Seydagulec_

İnsanlarda artık insaf kalmamış yemin ederim sokağa atmayı bıraktılar şimdi de çöplere atmak moda oldu, Şu Allahın sessiz canları haklarını helal etmesin bu iğrenç insanlardan yeter artık....

Umarım onu çok sevecek güzel bi aile bulursunuz.

pablopicasso

İnsanlık bitti 🥹🥹 bu yavruya ne yaşattılarsa kat ve katını yaşasınlar. Bakışlarına kıyamam nasıl ürkmüş, korkmuş.

Suzionline ‘a twitter yada insta”dan ulaşın. Durumu paylaşırsanız el atacaktır. Şahane bir yuvası olsun minnoşun😔

Warriorsans

Arnavutköy de yaşıyorum böyle iğrenç insanlar çok malesef burada :( umarım ömürlük çok mutlu olacağı yuvasını bulur 🙏

Selenay1

Bu nasıl bir saçmalık ya keşke fotoğraf çekseydiniz haber aktiviteye atardık orası çok aktif ve bir sürü kişi takip ediyor o hastanenin orada bir sürü insan var sürekli bu hayvan hiç mi ses çıkarmadı kıpırdamadı nasıl bu iğrenç insanlar ellerini kollarını sallaya sallaya gezebiliyor

Palyaco

Insn deliyki öylesi bir denk gelmiyor bana vizdansiz

Mirabonibon

Oha bu nasıl zalimlik allah belalarını versin bunu yapanların şerefsizler pislikler allahım çıldıracam ne istediler bu yavrucaktan inşallah bir an önce çok güzel bir yuva bulur inanamıyorum ya allahım bu ne

Mia_____

Ne inanamıyorum ya nasıl böyle bi şey yapabilirler çıldırcam ya insafsizlar
inşallah bu seferki yuvası onu çok sever ve iyi insanlar olur...

Muezzabalim

Allah'ım yaa nefesim kesildi okurken nasıl poşete koyup bağlayıp atabilirler bu canavarlik canilik Allah kahretsin böyle pislikleri. Asıl onların kafasına poşet geçirmek lazım Allah versin cezalarını cehennemde.

aslihan_e

Madem atacaksın götür bırak oraya, poşetin içinde kapalı halde bırakmak nedir? Çöp arabası alsa gitmişti kedi ya da nefessizlikten boğulabilirdi. Bunu yapan, kedi işkence görüp ölsün istemiş belli ki.