Mama Ne Olur?

zeynemila

en uygun (0-50)tl arası mama ne önerirsiniz?

8 CEVAP

Zeynooo

Reflex var ama kullandigim icin soyledim butce acisindan icerik olarak iyi degil . Teyzem trendline diye bir marka kullaniyirdu . Icerikleri iyi degil tekrar ediyirum butce uygun diye soyledim . Arada bundan genellikle ev yemegi vermeye calisin butceniz yetmiyirsa . Iyi pismis yumurta tavuk kirmizi et . Ekmek yogurt tuzsuz peynir .

Canandisli

30-35tl daha eklerseniz 1.5 kg n&d alabilirsiniz aslinda acik satiliyor mu bilmiyorum onerilmedigini biliyorum ama acik 1kg 50ye yakin gelir herhalde

deniz_berkan

açık mama ile ilgili bilmiyorum arkadasım yıllarca kedisine acık mama aldı çokta saglıklıydı , ben almadım tavsiyedece etmem içim rahat etmediği için. ama zaten 50 tl nin altındada baska mama varmı bilmiyorum digerleride acıklarla aynı konumda olur sanırım.

pongul

pro choice

zeynemila

ben reflex kullandım nd de güzel olabilir ama öğrenci olduğum için pek karşılayamıyorum

zeynemila

şu anda mama olarak mito kullanıyorum gerçekten çok memnunum

Bonacibo,brit care,farmina matisse,dusuk tahilli n&d iceriklerine bakin hangisini istiyorsaniz onu alin.

akitalove

Felicia kullanabilirsiniz ama homemade diet e gecseniz ? 50 tl ye vaktiniz varsa kendiniz de yapabilirsiniz