Obivan Selection Ve Bonacibo Hk

martuyl

Benim anlayamadığım bi nokta var, bu iki mama da Çağatay'a ait, içerikleri de birbirine çok yakın. O zaman neden iki ayrı isim altında piyasaya sürülmüş?

2 CEVAP

Oqrenerde06

Obivan Çağatayin olduğunu sanmıyorum ama marka mamanin obivan.

Warriorsans

Bonachibo da kurutulmuş hayvansal protein var ama obivan selactionda kurutulmuş hayvansal et var ve bence obivan daha kaliteli deneyimlediğim kadarıyla. Birde zaten çoğu firma aynı içerik bile olsa birden fazla markayla ürünlerini piyasaya sürüyor bonachibo sadece ********** satışlı obivan da marka mama için üretilmiş