Kedimin Ağzindaki Siyahlık Ve Tüy Sorunu

tugrahangns

Arkadaşlar kedimin ağzi böyle oldu ve sadece sırt tüyünde dökülme olmuş ben sahıplendiğimde böyleydi zamanla düzelirmi bulunduğum yerdeki veternerler anlamıyor kücük bir ilcede yaşiyorum merkez bana cok uzak yardımcı olabilirmisiniz

3 CEVAP

Silvercat

Agzindaki siyahligi bilemedim ama agiz dis bakimi yapmaniz lazim internette uygun urunler var.Bu renk degisikligine normal diyebiliyorlar benim. Kedimin damak ve dilinin ortasinda var veterinerim keratindir dedi.

Silvercat

Agzindaki siyahligi bilemedim ama agiz dis bakimi yapmaniz lazim internette uygun urunler var.Bu renk degisikligine normal diyebiliyorlar benim. Kedimin damak ve dilinin ortasinda var veterinerim keratindir dedi.

Mirabonibon

Ağzındaki siyahlığı ben de bilmiyorum iyi bir şey değil gibi ama dişleri çürüyor gibime geldi siyahlıklar oluşmuş fırçalama kesinlikle yapın yoksa zamanla daha da kötüleşir ve yüksek ihtimalle dişlerini çekebilirler kesinlikle ağız ve diş bakımını yapmalısınız bu konuyu detaylı araştırıp uygun ürünleri satın alın. Geçmiş olsun