Hangi Kumu Öneriyorsunuz?

blue_hoddle

Anket

Pro Line
(4 oy)
Lindo Cat
(9 oy)
SaniCat
(8 oy)
Feles
(4 oy)
Toplam (25 oy)

Anketteki hangi kumu öneriyorsunuz. (yorumlarda öneri verebilirsiniz.)

12 CEVAP

aeri-l

Sanicat aralarında en iyisi bence tozu az, topaklanması çok iyi, koku tutması keza öyle. Fiyatları bir tık yüksek tek eksisi o benim gözümde.

NorthNight

Sanicat ve Feles denemedim. Ama yorumlarını inceledim ikisindede topaklanmayla ilgili şikayetlere denk gelmiştim. (Ama tabi topaklanma işi hem kumla hemde kedilerin idrar ph ile değişebiliyor)
Proline ve lindocat kullandım. Lindocat bir tık daha iyi bence.

Palyaco

4 dude çöp pisy cat aktif karbonlu veya sandy natures

blue_hoddle

gncl

blue_hoddle

gncl

PixiePiksi

Eczacıbaşı'nın Pisi Pisi İnce Taneli Kumu'nu yıllardır kullanıyoruz.

blue_hoddle

gncl

blue_hoddle

gncll

gulsump

Sanicat ve pro line kullandım ikisinin de topaklanması çok iyi bana göre, kedimin idrarından da olabilir bilemiyorum. Proline bebek pudralı kullanıyorum şu an koku yapmıyor ve tozu az

blue_hoddle

gncl

Duygumuti

Natural bastet kullanıyorum.Çok memnunum.Hiç koku yapmıyo en önemlisi de ev içinde hiç dağılmıyo.Tavsiye ederim

blue_hoddle

gncl