Trendine Kısırlaştırılmış Kedi Maması

denizz01

trendine tavuklu kısırlaştırılmış kedi mamasını önerir misiniz genel olarak yorumlar iyi bütçeme de en uygun olanı ama bilemedim kullanan var mı

5 CEVAP

dilanbulent

Bonacibo alın daha aşağısına düşmeyin bu Trendline gibi mamalar kedinizi hasta eder asla kullanılmaması gereken mamalar bunlar. En aşağı bonacibo alın t e m i z mama sitesinden

Palyaco

Bonacibo en uygun yada obivan selection 1kg 49 tl mar.ka.mama onun altına dusmeyin

miraytas

Molly marka kullanabilirsiniz kilosu 60 TL olması gerek

denizz01

çok teşekkürler bonacibo alıcam sanırım umarım sever kedim

aynnrrr

ilk kedi sahiplendiğimde trendline kullandım bir fikrim olmadıgı için o da bir kilo bile bitmemişti ama kedimin idrar kesesinde kristallenme oldu iğrenç mama suan içeriği görünce nasıl aldım şaşıyorum onun yerine felicia veya prochoice alın bi tık iyi