4 Kedim Var Viyanaya Çıkmak İstiyoruz Pasaportlarida Tam Gümrükte Sorun Çikarmi Bilgisi Olan?

JujuAlkn

Pasaportlarimiz tamamlanmak üzere bekleme sürecindeyiz veteriner gümrükte yuksek ihtimall sorun olmicağini söyledi sizce kedi sayisi fazla diye herhangi bi sorun olurmu?

6 CEVAP

JujuAlkn

Becatbe anlamadım taşincam demedim tatil olarak kisa süreliğine bırakıpta gitmiycem elbette bebeklerimi

Becatbe

Yardım etmeyin, burada bizimle kalsınlar. Yok öyle bırakıp gitmek.

NorthNight

Ben 2 tane evcil hayvan tanışabiliyor diye biliyorum. Ama yalnız değilseniz yanınızdaki kişi iki tanesini o taşıyor iki tanesini siz taşıyor gibi gösterebilirler. Her ihtimale karşı gümrük evcil hayvan taşıma genelgesini bi okuyun detaylarına bakın.

JujuAlkn

Elçilik sitesinden baktim 5 taneye kadar götürülebiliyo bakicaz inşallah

Becatbe

Saka yaptım. Iyi yolculuklar, gideceğiniz ülkenin kurallarına da bakın.

JujuAlkn

Becatbe 😅 teşekkürler