Kedim Bunalımda

edy

kedim normalde aşırı iştahlıdır ama kaç gündür sürekli yediği mamasını yemiyo oyun oynamaya çalışıyorum normalde oyun oynarken çok hareketli olan kedim daha isteksiz kedi oltası almıştım ilk gün baya oynadı çok sevdi 2.gün oltanın ucundaki oyuncaktan korkuyodu anlamadım noluyo kedime bi arkadaş mı alsam evde çok mu sıkılıyo

3 CEVAP

Mariana

kedilerinde kendi alanlari olmali diye dusunuyorum biraz rahat birakinca eski haline gelir diye dusunuyorum benim kedimde ara ara durgunluk oluyor eger bu surec devam ederse veterineri arayip sormanizi oneririm :)

edy

akşama kadar evde kimse yok daha nasıl rahat olsun:D acaba bundan mıdır

Mariana

aaa bunu bilmiyordum belkide yalniz kalmayi sevmiyordur benim kedimde yalniz kalmaya gelmiyor hemen yuz vermiyor :d