Kedi Deri Rahatsizligi

Istina

Beyaz uzun tuylu kedimde kasintiyla bir yara benzeri tahris olustu. o bolgedeki tuyu tras ettim veterineri fucidin sur dedi az az. 2gündur suruyorum. kasimiyor yada acimiyor ama goruntu bu. kabuklandi da biraz acaba iyilesiyormu? yada kacirdigimiz bir detay olabilirmi?

8 CEVAP

dulimuli

Bence kesinllikle veterinerinizi değiştirin. İleride ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Hatta hayati risk bile taşıyabilir.

septikbaykus

Kabuklanma iyiye işaret bu arada. Başta mantar gibi gelmişti bana ama fotoğraf net değildi ondan bişey diyemedim

Istina

neden?

Istina

insallah iyi olucak.tesekkur ediyorum. resim kendi halinde net ama yükledigimde flulasmis maalesef, resmide tecrübe olmasi acisindan paylasmistim bir fikir edindir patili dostlara umuyorum. hepsine şifa olsun.

Istina

insallah iyi olucak.tesekkur ediyorum. resim kendi halinde net ama yükledigimde flulasmis maalesef, resmide tecrübe olmasi acisindan paylasmistim bir fikir edindir patili dostlara umuyorum. hepsine şifa olsun.

Bonares

Güncel

Istina

biz iyileştik :)) 🙇🐾

Istina

ek bilgi, ND den brit care hipoalerji ye gectik. ND protein fazlaligi kaynakli alerjik reaksyon olma ihtimaline karsi...