Hairball Macun Ne İçeriyor

martha

çok merak ettiğim bir konu var. kızım hairball macun gördüğü anda yemek için sabırsızlanıyor. ödül mamasına oranla bile çok daha fazla deliriyor. ki ödül mamasına alışık da değil fazlasıyla nadir veriyorum. içerisinde onu bu kadar fazla çeken ne var?

1 CEVAP

Bu Dr. Clauders'in Anti Hairball Macunu'nun içeriği;
Analitik bileşenler: Ham protein %2.3,ham yağ %38.4, ham lif % 6,ham kül % 0.9 ,Nem %11 .Katkı/kg(vitaminler ):Vitamin A 40 000 IU ,Vitamin D3 16 000 IU , Vitamin E 200 mg, Vitamin B1 48 mg , B2 32 mg , B6 24 mg ,B12 64 mcg ,Nİacin 96 mg ,Folik asit 4.8 mg , 60 mg Pantotenik asit , Biotin 160 mcg .Koruyucu maddeler eklenmiştir .

Gerçi bende hiçbirşey anlamadım içerikten.