Yavru Kedi İshal Ve Gaz Tavuklu Mamadan Olur Mu?

Lokumcukk

3 aylık yavru kedim yaklaşık iki haftadır ishal düzelicek gibi oluyor geri hemen ishal oluyor birde sürekli gaz kaçırıyor. patates ve pirinç denedim yemedi Nerdeyse 10 paket probiyotik verdim parazit mi var acaba diye parazit aşısı yaptırdım Ne yapabilirim yaşadığım yerdeki veteriner direk antibiyotik yapıyor Bana mamasından oluyor gibi geliyor proplan tavuklu maması acaba tavuk alerjisi mi var ?

3 CEVAP

Siyamask

Benim kedilerim de yavruyken çok gazlanıyordu. Hekime sorduğumda bunun normal olduğunu söylemişti. Tavuk alerjisinden ziyade mama ağır geliyor gibi geldi. Mamayı değiştirmenizi tavsiye ederim. Royal canin kitten kullandım. İshal sorunu yaşamadım. Geçmiş olsun🍀

Lokumcukk

Teşekkürler Diğer kedimde hiç böyle bir sorun yaşamadım onda hep balıklı mama kullanmıştık Rc kitten da mı tavuklu?

KravatliKedi

Bizde yaşamıştık gaz ve ishal sonra mamasını değiştirdim Royal kitten ve pro plan kitten karıştırıp verdim düzeldi yaş mama yi da değiştirin duzelir