Orijen Alternatif

Merhaba 2yaş scottish fold kısır oğluma
Orijen six fish kullanıyoruz hep balıklı yediğinden aroma farkı olması açısından Bozita Geyikli,Sanabelle, veya Taste of wild geyikli düşünüyorum sizce hangisini almalıyım 2-3 ayda bir vermeyi düşünüyorum

2 CEVAP

Becatbe

Deneme maması ile denemek ve gözlemlemek lazım geyikli olanları bence.
Orijen kullanıyorsunuz, böbrek ve mesane şikayeti olabiliyor bu mamayı tüketen bazı kedilerde. Gözlemlemeyi bırakmayın.

teddybal

Taste of Wild çok kaliteli mamadır onu alabilirsiniz. Tow > Bozita > Sanabelle olurdu benim tercihim.