Nd Yaş Maması

werejust7

kedi sahipleneceğim ve henüz yavru olduğundan yine nd kuru mamanın yanında gelişimine destek verecek adamakıllı bir yaş mama arıyorum, bunda da nd düşündüm ama bazı iyi mamaları kediler yemeyebiliyor neden anlamadım. Aç kalsın istemiyorum yavrum, kullanıp da beğenmeyen var mı? Önerebileceğiniz başka varsa da açığım

9 CEVAP

KravatliKedi

Sahipleneceginiz yavru kediyse kesinlikle kitten mamalar tercih edilmeli tavuklu içerik olmalı yavruyken balık li vermeyin en azından bı kaç ay geçmeli nd kuru mama çok kalitelidir yaş mama olarak nd nin balıklı ürünleri ni kullanabilirsiniz bir konserve yarisi bir gün yarışı bir gün seklinde

Warriorsans

N&d yaş mamaları biz çok seviyoruz fiyat olarak hem çok uyguna bulmak mümkün (7 tl) hemde içerik başarılı ve kedilerim seçici değil zaten severek yiyorlar. Reflex essantial serisi de güzel baya. Bunlar dışında felicia, gimcat, nutri feline, naturea, schesir, vetsplus, miamor, me o konserveleri de güzel

Mirabonibon

Ben de kedime ilk geldiğinde nd nin kitten yaş mamalarını vermiştim ve o kadar severek yiyordu ki anlatamam

werejust7

Bir de şunu merak ediyorum: farklı içeriklerin etkileri de farklı mı oluyor? Bazı sahipler balıklı mamaların yorumlarında tüyler için aldıklarını falan yazmışlar sjjsjsks kediler balık çok sever mi bilmiyorum o yüzden kararsız kaldım yine. Balık sık tercih edilen bir et mi, seviliyor mu çok? Kedilerin çoğu şunu sever diyebileceğiniz bir şey var mı, sevmeyen çok azdır denilebilecek?

septikbaykus

İyi bir marka alırsanız yaş mamayı haftada 2 gün verseniz yeter bile. Nd yaş mamaları iyidir. Farklı içerikler damak zevki ile alakalı bir parametre. yoksa haftada 1-2 kez verdiğiniz yaş mama ile kedinin tüyü çok güzel olmaz yani :)

size tavsiyem mutamin balık yağını kullanmanız olur. yaş mamadan ziyade.

werejust7

Vet's plus, nutri feline, nd, bozita bunlar düşündüğüm markalar. Yavru kedi için önerebileceğiniz hangisi olur daha çok 😐

septikbaykus

hemen hepsini verebilirsiniz ya. Yaş mama olsun yeterki . Çünkü bu yavru. İnsanlar çok abartıyor yaş mama konusunu. Asıl amaç sürekli kuru mama yemeyip bağırsaklarının çalışması. Tabiki kalite de olmalı ama abartmamalı. nd verin geçin. Bozita da güzel mama

werejust7

Kravatlikedi tavuklu kuru mamanın yanında balıklı yaş mama olur mu yavruyken? (Yavrudan kastım 3-4 ay gibi) karıştırarak vermeyi düşünüyorum bazen, sizce bir sakıncası olur mu

werejust7

Hepinize çok teşekkür ederim gerçekten 🙏