2 Kedinin Birbirini Unutması

sevilay28

Dostlarım merhaba arkadaşımın 2 kedisi var, bir yavrucak ameliyat geçirmek zorunda kaldı. 2 3 gün yatıp geri geldi fakat şimdi onu diğer kedi istemiyor, sürekli dövüş kavga halindeler. Aynısı veterinere gidip gelme olayında da oluyormuş hsndmdf neler yapabiliriz önerisi olan var mı

3 CEVAP

komurlolis

benim deli kedilerim kısırlaştırmaya gidip geldiklerinde unutuyolar birbirlerini, zaman geçtikçe hatırlıyolar en fazla 5 günde alışıyorlar tekrar ama kediden kediye değişir tabi

gulsump

Veterinerden gelen kedide muhtemelen ilaç hastane kokusu var, bu yüzden tanıyamamıştır

selcanz

Zamanla geçen bir durum alışıyorlar birbirlerine