Kedim Tuvaletini Ayağına Bulaştırıyor

biyikli

Kedim bensiz tuvaletini yapmıyor hep ayağına bulaştırıyor. bugün tuvaletini ben kapatayım dedim üstünü açıp ayağına bulaştırdı yine ve her seferinde yıkamak zorunda kalıyorum. Ne yapmalıyım?

1 CEVAP

BiciriginAnnesi

Kediniz küçük ise olur böyle şeyler yetişkin olduğunda düzelecektir

Yetişkin bir kedi ise tuvalet kabı küçük geliyor olabilir kapalı tuvalet kabı kullanıyorsanız bir süre açık tuvalet kabına geçiş yapın

Yetişkin kızım küçüklüğünden beri bir kere bile basmadı

Ama iki yavru kedim var ara ara basarlar
Tuvalete gittikleri dakika oradayım başlarını bekliyorum ki basmasınlar yaptıklarında dışkı nerede ise biraz kedileri ileriye götürüyorum patileri ile nasıl kapatmaları gerektiğini gösteriyorum ikisi de öğrendi bir kaç gündür basmıyorlar

Ama zamanla öğreniyorlar biraz zaman verin kedinize