Mar Ka Mama Yaş Mama İndirim

Warriorsans

Marka mama da luis yaş mamalarda indirim var mutlaka bakın 20 konserve kargo dahil 127 tl ye geldi seviyorlar da sokaktaki kediler daha önce de almıştım şimdi ihtiyacım varken iyi denk geldi

5 CEVAP

Oqrenerde06

Çok teşekkür ederizz

Keyfimbilir

Teşekkürler bende ekledim sepete sizin gibi ama 15 tl kargo ücreti ekliyor 🤔 200 tl üstüne ücretsiz kargo yazıyor nasıl oldu sizin acaba :)

Warriorsans

Bende 15 tl kargo ücreti ödedim kargoyla beraber 127 tl tuttu

Keyfimbilir

Hımmm benimki 140 tuttu da ondan sizinki ücretsiz kargo sandım :) hayattaki şansım hep böyle fazla para çıkar cebimden :) tekrar teşekkürleeer

Warriorsans

Rica ederim 🥰