Proline Kedi Kumu

efruzg

Sacinat sabun kokulu kum kullanıyorum fakat çok fazla sabun kokuyor aynı odada olduğu için rahatsız olmaya başladım.. birde çok döküyor kedim .. bu kumu kullanıp memnun kalmayan var mı ? Veyada kullanıp kesinlikle memnun kalan, öneren? Sitede şuan indirimde daha önce alışveriş yapmadım pek memnun kalan da yok bu siteden kum alınır mı?

14 CEVAP

ilknrdaisy

Kumuyla ilgili en ufak bir şey yaptigimda benimde kedim öyle hemen gelir izler,temizleyincede bi güzel kakişini yapar hemen sanki inadına:)))

eliflal

proline gerçekten iyi bir marka

DrSu

ben siteden alışveriş yaptım , hem oyuncak hem mama hem de proline marka sabun kokulu topaklaşan kum aldım . Siteden alışverişte bir sıkıntı yaşamadım , memnun kaldım .Kum da iyi bence,biz bir sıkıntı yaşamadık. daha önce sanicat de kullanmıştım yine sabun kokulu, sanicat in kokusu daha ağır gelmişti bana , bu rahatsız etmedi. Tabi kişiden kişiye ve kediden kediye de değişebilir.

miasugok

Sanicat marsilya sabunlu ağır kokuyor evet ama gerçekten hiç tuvalet kokusu yapmıyor ya. Bu çok büyük bi avantaj bence.

efruzg

Sanırım değiştireceğim çok rahatsız olmaya başladım .. yorum için teşekkürler

ayseeny

yattığınız odada kedinin kumunun durması sizin açınızdan da hijyenik değil, lavaboya vs alsanıza, ne kumu değiştirme sorunu kalır ne de başka bir şey

miasugok

Komple kumu 15 günde bir değiştiriyorum bi de aralarda ilave de yapıyorum kum azaldıkça. Ama romeo benim ilk kedim yani bu yaptığım doğru mudur daha mı sık değiştirilmeli inanın bilmiyorum bi tecrübem yok:( ben böyle alıştım sadece romeo da alıştı

miasugok

Ama şöyle bi şey var tuvalet konusunda aşırı hassas kediler. Mama kabını su kabını da yıkıyorum, ya da mama su vs ilave ederken hiiç oralı değil ama tuvaleti temizlemeye kalkmayayım hemen dibimde bitiyor. Kum değiştirirken ve tuvaleti yıkarken neyse hadi anlıyorum stres oluyor olabilir ne yapıyor bu insan diye de, günlük kum temizliğinde bile mtlaka gelip izliyor ya çok enteresan

efruzg

Teşekkür ederim:)

ayseeny

valla ben de alışveriş yapıyorum siteden, çokta memnunum :) kedi kumunu evime yakın petshoptan alıyorum sanicat sabun kokulu ince taneli alıyorum çokta memnunum tavsiye ederim

efruzg

O marka sabunlu kullanıyorum ama artık sabun kokusu ağır gelmeye başladı . Kum ile aynı odadayım ve çok rahatsız olmaya başladım yazın sıkıntı yaşamıyordum ama şuan soguk olmasına rağmen havalansın diye cam açıyorum :) balkona bırakıyorum kumu.. görseldeki kumu deneyeceğim birde .. memnun kalmazsam sacinat e devam :/

martha

bence kumu odanızda tutmayın

efruzg

Doğru söylüyorsunuz ağır kokuyor.. kaç günde bir komple değişiyorsunuz kumu ? @miasugok

Poyraz98

Bende şuan bu kumu kullanıyorum sabun ve portakallısını kullandım fakat kakasını yaptıgında ağır koku oluyordu bebek pudralı olana geçtim tuvaletini yaptıktan sonra bile misler gibi kokuyor sadece kumunu temizlerken havalandığı için biraz rahatsız ediyor kokusunu ağzımda hissediyorum ama gayet memnunum.