Köpeğim Kaçtı 3 Gündür Gelmiyor

Anket

Geri gelir
(3 oy)
Gelmez
(0 oy)
Başına bir şey gelmiştir
(1 oy)
Biri almıştır
(0 oy)
Toplam (4 oy)

Merhabalar herkese benim 1.5 yaşında köpeğim var doğduğundan beri bakıyorum adı Ateş. Oğlum 3 gün önce bahçedeki yuvasından tahtaları kırıp kaçmış, küçük bir ilçede yaşıyoruz her yeri aradık, sorduk, ilan verdik bulamadık. Hala eve gelmedi normalde evin yolunu bilir dönerdi. Başına bir şey geldi diye çok korkuyorum, inşallah sağ salim döner. Ne yapmam lazım, evladımı kaybettim o kadar üzgünüm ki, uyku uyuyamıyorum. Sizce geri gelir mi kızgınlık yüzünden mi gitti, kesin gelir mi cevap ve görüşlerinizi merak ediyorum. Benimle paylaşır, geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Allah kimsenin başına vermesin, çok kötü…

5 CEVAP

Siyamask

Kızgınlık olabilir ve ya bir başkası alıkoymuş olabilir. İlanla duyurmanızı ve yakın düzergahlarda kamera varsa bakmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.🍀

Warriorsans

Mutlaka ilan asın gören duyan olursa ulaşır. Kızgınlıktan kaçmış olabilir eğer dönerse kesinlikler kısırlaştırın bekletmeden. Umarım iyidir

Mirabonibon

Kızgınlık dönemindeymiş birde. Keşke daha dikkatli olsaydınız. Sokak köpekleri bir şey yapmış olabilir ya da biri almıştır siz yine de durmayın her yeri arayın

Mirabonibon

Gelirse hemen muayene ettirin umarım gelir

Köpeğim yabancılara karşı çok saldırgan o ihtimal aklıma geldi ama sadece ben başedebiliyorum birinin alıp götürmesine izin vermez ısırır normalde direk, inşallah öyle değildir. Kamera yakın çevrede var bir sürü fakat bakmama izin verirler mi bilmiyorum. Cevabınız için çok teşekkür ederim