Kumları Dağılıyor

DumanSila

Merhabalar, kedim Duman'ın ayağına kumları yapışıyor ve tüm eve dağılıyor. Kristal bile her yere dağılmıştı siz düşünün. Tuvaletinin önüne paspas felan da koyduk ama etki etmedi. İnternette çeşitli tuvaletler gördüm. Işte bir basamak var elekli, oradan düşüyor diyordu ama pahalı olduğu için almadan sorayım dedim. Başka bir çözüm yolu var mı? Ya da bu tuvaletler işe yarıyor mu? Şimdiden teşekkürler. Iyi akşamlar...

İtalik Yazı

10 CEVAP

martha

yarayacağını düşünüyorum

zeynepgurgen

Bu bahsettiğiniz elekli basamak nedir? Link atar mısınız?

Tuvaletiniz acik tuvaletse kapali tuvalet kullanin kumunuzun markasi nedir?

martha

zeynepgurgen link attım bakabilirsiniz

zeynemila

o tuvalet işe yaramaz birde özel kediler için paspaslar var pati şeklinde onları deneyin

Kumunuzu degistirin ince taneliysede cok dokuluyor

martha

Bağlantı (Link) açıklamasını girin

zeynepgurgen

Teşekkürler :)

DumanSila

Mioydu sanırım. Kristal kullandım o bile azda olsa yayıldı. Hiç yayılmasa bile kullanımı zordu zaten. Elekli basamaklı dediğim tuvaletin 2 basamağı var, önüne paspas koysam falan olmaz mı? ;(

deniz_berkan

kumu değiştirin patilere yapışmayan ever clean alın ben hiç sorun yasamıyorum onunla