Kedimin Irkı Nedir

ugurorkide

Merhaba kedimin cinsi hakkında bilgi almak istiyorum ismi rüya ve dişi ve hangi cins ile çiftleşmesi doğru olur

11 CEVAP

zeynepgurgen

E annesi ve babasını biliyormuşsunuz işte. Annesi ve babasından eminseniz kediniz british/mavi rus kırması demektir.

ugurorkide

eminmisiniz kedimin annesi mavi rus babası British Shorthair nasıl tekir olabilir

zeynemila

o zaman kırma cinstir scottish fold dışında her kediyle çiftleştirebilirsiniz

ugurorkide

biliyorum fakat sizlere sormak istedim tam bilmediğimiz konuları danışmak iyidir yorumlar için hepinize teşekkür ederiz

martha

kırma

martha

çiftleştirdikten sonra yavrular ne olacak

zeynemila

KEDİNİZ TEKİR

ugurorkide

çifleştirdikten sonra yavrular ne olacak derken bu işi maddi yönde yapanlara lafınız olsun biz kedimiz kendi ırkı ile çiftleşip yavruları olsun istiyoruz bakmayacak olsak rüyayı sahiplenmezdik evde ve ev dışında baktığımız 20 ye yakın kedimiz var ben bir hayvanın doğası ile oynanmasına karşıyım ve yapanları kınıyorum paraya çevirenleride lanetliyorum

martha

hepsine birden bakacak vaktiniz varsa ne güzel. ama yavruların hepsi ayrı ayrı ilgi özen ister

asyaaa

kırma

miasugok

Zeynemila hanım bozkır beyle bir akrabalığınız var mı acaba merak ettim