Tuvalet Eğitimi

Crnrts

4 aylık köpeğim evde oluşturduğumuz bi alanda gazeteye yapıyor. Aşıları bitmedi için dışarı yasaktı ama artık çıkabilir ve dışarı yapmaya alıştırmak istiyoruz. Büyüyor ve evde tuvalet sıkıntı oluyor. Ama akşam yediğini sabah çıkarabiliyor saatleri çok belirsiz sürekli çiş yapıyor. Nasıl dışarı yapmaya alıştırabiliriz? Öğlen 12 ve 3 arası evde tek kalıyor. Cinsi sokak köpeği

İnternette petpark çim tuvalet setleri var kullanan var mı

1 CEVAP

bsecnl

çiş için gazete kagıdı yeterli kakası için dışarı cıkarsanız yeter