İç Dış Parazit Aşısı

kuruvasan

Iyi günler arkadaşlar bugün veterinere sordum iç dış parazit 300 tl dedi oha!!!!! Yani sizin oralarda ne kadar acaba ve asıl sorum bu iç dış parazit aşısı damla şeklinde olanlar veteriner onu kullanıyodu ensesine hem iç hem dış parazitmiş ondan satılıyormu internette şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

20 CEVAP

Anonymus683514

Ben en son 190a yaptırdım sanırım. Hatta o paranın içinde lösemi de olabilir hatırlamıyorum

gokhansultan

Dün broadline 200 tl yaptırdım.

Deniz1741

Ben en son 3 hafta olmuştur 130 a yaptırdım iç dış.

aynnrrr

ben 100 tl ye yaptm gecen ay ama her ilin fiyatları farklı oluyor ücretleri de veteriner odası gibi bi yer belirliyor urfadayım cogu ile göre uygun klinik ücretleri

aynnrrr

ha bir de internette satılanları, eczanede satılanları almamalısınız veterinerden almalısınız veterinere sorarak kullanmalısınız ası yapılacagı zaman bile kilosuna vs göre dozu ayarlanıyor iğnenin ama evde yapmak isterseniz vet ten iç parazit hapı ve enseye sürülen dış parazit damlasını alıp yapabilirsiniz. hem vet stresi de yaşamaz

selcanz

Veterinerin yaptığı en güvenlisi ve kalitelisidir, bu aralar iç ve diş parazit birlikte olan ense damlası kullanılıyor daha faydalıymış. Kedinizin sağlığı için veterinerde yaptırmanızı öneririm ben

Bonares

Ben en son iç dış parazit aşısını 200e yaptırmıştım

kimyonesra

birkaç ay önce 70 tlye yapıyordu veterinerimiz ama o da 100 tl olmuş şu an

Minigimmm

geçen hafta iç dış parazit uygulama vaktimiz gelmişti gittim klinikten aldım ve 300 tl verdim istanbulda yaşıyorum. herşey de olduğu gibi klinik ücretleride uçmuş durumda. bugün uzun bir aradan sonra kedimin kuyrugundaki bir yara için muayeneye götürdüm sadece muayene ücreti 320 tl dedi şok geçirdim. allah yardımcımız olsun yaşam giderek zorlaşıyor malesef ki. ücretler dışında internet üzerinden temin etmeyin parazit ilaçlarını. mama bile alırken 40 kere düşünüyorum ortalik sahte ürünlerle dolu. kediniz pirelenir etkili olmaz sıkıntı yaşarsınız zaten klinik dışında satilanlarin çok da etkili olduğunu düşünmüyorum. ve evet tek damla ile ic dis uygulamasi yapilabiliyor. bizim hekimimiz dönüşümlü uygulama yapiyor bu şekil daha etkili oldugu söylüyor bir ay birlikte olan ic disi yaptiysa bir sonrakinde hap icirip damla uyguluyor.

Ncicek

150 TL

kuduz aşısını kesinlikle yaptırın belediye vetleri bedava yapıyor cüzi miktar 10 lira falandır şuan cins kedi olsa bile.. eğer kediniz tekirse dışarı da çıkıyorsa sadece dış parazit yaptırın tekirlerin bünyesi sağlam onlara birşey olmaz. şöyle anlatayım fold kedim var lösemi hiç yaptırmıyorum. iç dış paraziti uçağa binceğimiz zaman kuduz aşısını da belediye de yaptırıyorum. karma falan lösemi para tuzağı. ay kedim cins bünyesi sağlam değil veteriner laflarına bakmayın zamanın da çok para harcadık tosun gibi 6 yaşında oğlum var aşı yaptırmadım diye hiç birşey olmadı. sadece verdiğiniz mamaya dikkat edin çünkü çok iyi bildiğimiz mamaların içeri düşündüğümz gibi değil malesef kedileri mamalar hasta ediyor. ha bide geçen evden kaçtı ertesi günü kulak uyuzu oldu iç ve dış parazit kulak uyuzuna etki etmiyor malesef önceden 2 defa geçirdik bir yığın para verdik .. kulak çöpü, sirke ve kremle güzelce temizledim 3 güne geçti.
NOT: yavru cins kedilerin ölüm oranı yüksek olduğu için aşıları kesinlikle yapılsın.

buusracikk

İlden ile ve kullanılan ilaçların kalitesine göre farklılık gösterebiliyor fiyatlar. Ben iç paraziti hap şeklinde veriyorum tanesi 50 tl. Enjeksiyon olanı da 60 tl. Dış parazit damlası da 80 diye hatırlıyorum

Scottishthor

Merhaba.Ben Fatih Hayvan Hastanesinden iç parazit hapı ve dış parazit damlasını 60 tlye almiştim evde uyguluyorum😊

caitlyn

ben izmirde iç dış parazit damla ve iki probiyotike 225 vermiştim geçen ay, iç parazit doğru hatırlıyosam 125 miydi neydi ama hap olan 20-25tl daha ucuzmuş ben hiç hap yutturmadığımdan evde damla şeklinde yaptım

Mirabonibon