Kedinize Mamanızı Nereden Alıyorsunuz?

mehmetkaplan

İnternetten mi, petshoplardan mı? veterineriniz mi satıyor? internettense neresi, önerileriniz neler?

21 CEVAP

mehmetkaplan

GreenPet veterinerliğe gidiyorum

miasugok

Eltarcin hanım direk mamayı mı ödül maması olarak mı kullanıyorsunuz yoksa orijenin ödül mamasını mı kullanıyorsunuz

martha

3d secure var telefona şifre geliyor bankadan

zeynepgurgen

Kuru mamamız sabit, yaş mamamızı çeşitlendiriyoruz.

mehmetkaplan

hangi mamayı kullanıyorsunuz

yasement

Petshopda vakit gecirmeyi urunleri uzun uzun inceleyip yeni urunleri kesfetmeyi sevdigimden petshoptan alisveris yapiyorum. Calisanlarin dibimden ayrilmadigi petshoplari tercih etmiyorum.