Kedinize Mamanızı Nereden Alıyorsunuz?

mehmetkaplan

İnternetten mi, petshoplardan mı? veterineriniz mi satıyor? internettense neresi, önerileriniz neler?

21 CEVAP

miasugok

4.5 aylık abisi ellerinizden öper

zeynepgurgen

İnternetten alıyoruz. Hem uygun fiyat hem de taşıma konusunda avantajlı oluyor.

ayseeny

ben hepsini oranlarını vs elime alıp incelemeyi sevdiğim için petshoptan alıyorum, ama araştırıp en uygunu hangisindeyse ona gidiyorum çünkü aynı mamayı 60 a satanda var 70 e de mesela

miasugok

Martha hanım acaba ********* da 3d secure var mı yoksa ******* gibi şifre falan gelmeden direk onaylanıyor mu ödeme?

zeynepgurgen

N&D balıklı portakallı kullanıyoruz.

Miyuv

***********dan aliyorum genelde. Ve zaman zaman baska mama satan sitlerden. Ama hep internetten aliyorum daha ucuz. Ve hep ayni mamayi vermiyorum. Bi kac ayda bi degisiyorum sıkıldıklarini dusunuyorum. Boylece her mamaya ne derece tepki verdiklerini gozlemleyip bazen ona gore aliyorum. Bazende butcem uygun olmadiginda kucuk paketer halinde bi iyi oldugunu dusundugum bir de fiyat olarak daha asagida ama gene iyi secmeye calistigim bir mamayi. Zaman zaman yas mama daaliyorum ama daha cok evde kendim hazirliyorum yas mamayi buzluga porsiyonluk olarak atiyorum.

eltarcin

Veterinerden almıyorum oranın fiyatlar biraz uçuk:D Arada küçük ihtiyaçları pet shoptan.Çoğunlukla mamaları internetten alıyorum.Çünkü hem indirimli hem istediğim her çeşit var hem de ayağıma geliyor.Site olarak;Petlebi,*******,********** arada da ***********.com dan alıyoruz:)

miasugok

Geçen sene *******ta black friday indirimi oldu mu biliyor musunuz arkadaşlar?

mehmetkaplan

peki sabit mama mı kullanıyorsunuz? yani demek istediğim mesela hep N&D tavuklu narlı kitten mı veriyorsun yoksa değiştirdiğiniz oluyor mu?

miasugok

Ben kendi adıma bir yaşını doldurana kadar çeşitlendirmeyi düşünmüyorum. Yaş mamalarını çeşit çeşit alıyorum ama kuru mamamız sabit. Belki büyüyünce ara sıra değiştiririm.

mehmetkaplan

kaç aylık sizin ki?

martha

internetten alıyorum en memnun kaldığım site *********

mehmetkaplan

evet ben refleks almıştım veterinerden 30 tl idi internette 17 tl ye falan görmüştüm galiba.

eltarcin

Biz orijen kullanıyorduk.Bıraktık ödül maması bulamadım ödül maması yerine orijen kullanıyorum ve biraz pahalı geldi:)Şu an nd tavuklu narlı kullanıyoruz.Ödül maması olarak da orijen...

efruzg

İnternetten alıyorum . *********.com /
Konu dışı olacak ama hangi veteriner kliniğine gidiyorsunuz?