Dikkat Çekmek İçin Mi Yapıyor

Willy-Wonka

Merhabalar kedim son 1 haftadır kanepenin altına girip girip bağırıyor. Ben ne zaman ayaklansam içeri gitsem hemen koşa koşa çıkıyor. Acaba dikkat çekmek için mi? Mama istediği için midir ki? Sizinki de böyle şeyler yapıyor mu mama için? Çünkü herhangi bir problemi yok girip bağırıp bağırıp çıkıyor

3 CEVAP

aycylmz

Kedim genelde canı sıkıldığında, oyun istediğinde bağırıyor. Sizin kediniz de o yüzden yapıyor olabilir.

muffinthecat

Pisilerimden biri mama için, dışarı çıkmak için, oyun oynamak için, ilgi görmek için kısacası çoğu şey için bağırıyor. Çoğu kez veterinere de götürdüm. Fakat sağlığı gayet yerinde.
Ha bi de kısırlaştırmadan önce kızgınlığa girdiği zaman bağırıyordu. Acı acı ağlıyordu hatta.

Bonares

Benim kedim de dikkat çekmek istediğinde yapıyor ilgilenince ya da ismini duyunca susuyor :)