Proplan Mama Ve Kusma

Sirius22

Merhaba normalde royal canin ve hills mama kullanıyorum geçen hafta proplan aldım ve yarı yarıya karıştırdım aynı gün kedim kustu dun tekrar denedim ve kedim yine kustu mama değişikliği mi kusmasina sebep yoksa proplan mama mi kestiremiyorum

1 CEVAP

Bonares

Merhaba öncelikle tüy mü kusuyor yoksa mama mı onun ayrımı çok önemli. Tüy kusuyorsa malt kullanın ve tarama sıklığını arttırın mama kusuyorsa alışma sürecinden kaynaklana bilir