Goody Kedi Maması Almayın.böbrel Taşı Yapıyor. Bide Çok Yumurta Yedirmeyin.

Dumansu

Kedinize çok yumurta verirseniz benim kedimde olduğu gibi böbreğinde taş yapar. GOODY mama çok kötü. Helede kediniz erkekse çok zor taş düşürür.Veterinerinizin önerdiği mamadan alın, biraz pahalı ama değer

6 CEVAP

SelinTuksal

goody i denemenize gerek yoktu, sorsaydınız söylerdik. veteriner konusuna gelince, yanlış. vet ler her zaman en iyi mamayı önermezler. ne satıyorlarsa onu önerirler çoğunlukla. size şuan hills önermişir muhtemelen. doğru mu?

yasement

Aslinda her mama her kediye zarar verecek diye bir sey yok ama goody gibi market mamalarinin yarardan cok zarari var malesef. Mumkun oldugunca veterinerlerin en cok onerdigi hills proplan royal canin mamalarini tercih etmekte fayda var.

emine64

Market mamaları iyi değil maalesef bende çok kararsız kaldım mama konususna halada kararsızım ama şuan nd kullanıyoruz

zeynepgurgen

Veterinerler sponsorluk aldıkları markaları önerirler. İtibar etmeyin.

Mariana

hills iyi bir marka değil mi?

eltarcin

@Mariana
Hill's hayvan deneylerinde kullanılan ve içeriği iğrenç bir mama.Kesinlikle kullanmayın.