Ever Clean

mustafaparlak

Ever Clean’ın bu kumu topaklanıyor mu? Topaklanıyorsa iyi mi topaklanması? Koku yapıyor mu? Kullanan varsa bilgi verirse çok sevinirim.

4 CEVAP

SelinTuksal

Ever clean en iyi kum

mypet18

bu markasıda eninim öyledir ever clean çok iyi topaklanır toz neredeyse hiç çıkarmaz çok kalitelidir kullanmanızı öneririm

Anonymus827062

Muhteşem ötesi! Böyle bir kum yok! Üzerine başka kum tanımam! Ne koku ne de başka bir şey! Topaklanma bildiğin taş gibi oluyor kum her daim ilk koyulduğu gibi temiz ve her daim parfüm kokusu. Kedi nin dolaştığı her yer parfüm kokuyor çok yoğun bir şekilde. Ve surekli kum eklemek durumunda kalmiyorsun koydugun miktara en az üç gün dokunmuyorsun bile. Üstelik ben iki kedi bakıyorum tek kedi için bu süre artar;)

Anonymus827062

Benim kullandığım last trail olan uzun tüylü ve yavru kediler için patiye yapismayan iz bırakmayan türü. 10lt- 8kg 65tl