Scottish Fold Glukozamin

stellabennett

sorum Scottish Fold kedisi olanlar için ama yine de bilgisi olan herkes cevaplayabilir kaç aylık olduklarında ya da kaç yaşına geldiklerine glukozamin takviyesine başlamak gerekir lütfen bilgilendirir misiniz

1 CEVAP

Ebrnk

Glukozamin tablet kedi için eklem ve kıkırdak sağlığının fizyolojik yapısının güçlenmesini
sağlayan, kondrotin ve MSM içeren ek besindir. Özellikle ileri yaşlarda
eklemlerin dejenerasyonu ağrılı olabilir. Kedinizin yaşam kalitesini artırmak ve
sağlıklı eklem yapısı kazandırmak için glukozamim kondrotin takviyesi büyük
fayda sağlar. İçeriğinde bulunan kondrotin ve MSM ile kombine etki sağlar.
kediler için glukozamin takviyesi tüm yaş evrelerinde önemlidir. Yavru kedilerde
eklem ve kıkırdak yapısının iyi gelişmesini sağlar. Yetişkin kediler için
glikozamin tablet eklemlerin korunmasını sağlar. Yaşlılık döneminde ise
glukozamin köpekler için genellikle ağrının azaltılması için destek olarak
kullanılır. Glukozamin kedi içinde aynı şekilde etki yapar ve tüm yaş
evrelerinde çevik ve rahat hareket yeteneği kazandırır. Şeklinde yazıyor internette.