Petlebiden Hediye Gelenler Bakabilir Mi

buusracikk

İyi geceler herkese, petlebi sağ olsun yeni çıkan ürünlerini tanıtma amaçlı kısırlaştırılmış kediler için malt macunu gönderdi. İçeriğine baktım gayet güzel fakat idrar yolları ve böbrek sağlığı için üretilmiş daha çok. Normalde Vets Plus maltını alıyordum tüy yuttukları için. Bu gönderilen hediye de aynı işlevi görüyor mu? Tüy çıkarmaları için ekstradan malt alınması gerekir mi?

4 CEVAP

cat_expert

Macunların neredeyse tümünün içeriğinde malt vardır, vet’s plus vitaminlerinin içinde de mesela yüzde 50 malt vardır.

Yani tüy atımı için malt içeriği de var bu üründe.

Warriorsans

Ekstra bir ürün kullanmanıza gerek yok tüy atımı için yeterli ekstra idrar yolu sağlığına da iyi geliyor baya iyi bir ürün

aslihan_e

Kutunun üstünde hairball control yazıyor, yani tüy topaklarının da atılmasını sağlıyor. Bazıları sadece vitamin macunu diye satılabiliyor bu öyle değil. Kızılcık falan koymuşlar o da sadece kısır kediler için değil tüm kediler için faydalı. Bir de ilginçtir ki bizim çocuklar ilk gün kokusuna bayıldılar, deli gibi yemek istediler bundan, ikinci gün kokladıkları an kaçıyorlar. Ben de zorla ağızlarına sıkıyorum. Neden öyle oldu acaba...

Malt paste yazıyor üstünde malt ama kısır kediler için özel üretilmiş diye anladım ben detaylı okumadım henüz