Viyo Muadili Zoovital

Warriorsans

Veterinere gittim antibiyotik yazdırmak için birde viyonun fiyatını sordum çok zamlandığını daha uygun fiyatlı olarak zoovitalin muadil bir ürünü olduğunu söyledi yoğun bakım mamasıymış. Daha önce kullanan deneyen var mı acaba ben viyodan çok iyi sonuçlar almıştım zoovital da onun kadar iyi midir ?

7 CEVAP

yumak_bey

ksxmsk dındındındındın - ne mamasıymıs benide aydınlatır mısınız (güncel)

aeri-l

Viyo kullandım ama zoovitalin o ürününü kullanmamıştım fiyatı ne kadarmış?

Warriorsans

@aeri-l sorduğum veterinerde genelde ürünler daha pahalıya satılıyor, 150 tl dendi

Warriorsans

Güncel

Warriorsans

Güncel güncel güncellll

Warriorsans

Dındındındındın

Palyaco

Viyo nün üstüne tanımam