Aşı Fiyatları

Lokum4

Kedimi aşı yaptırmaya götürücem fakat aşı fiyatları hakkında hiç bilgim yok yaptıran arkadaşlar bilgi verebilir misiniz karma ve iç dış parazit hakkında

12 CEVAP

martuyl

Turk veteriner hekimleri birliginin Izmir ve 2022 icin belirledigi fiyat listesi surda. Bizim veteriner hastanesinin sayfasinda var. Az cok size ve sizin gibi ihtiyaci olanlara fikir verebilir :) Ama evet fiyatlar degisebiliyor.

emreovec

Karma aşıya geçen hafta 350 TL verdim. Kuduz aşısına 250 dediler. Asıl şamata aşı dışında bir şey olursa başlıyor bide inanılmaz derece de pahalı durumda veteriner masrafı.

KravatliKedi

Karma aşı tek doz 175
Lösemi tek doz 175
İç dış parazit hap ve damla 150

KravatliKedi

Aşı fiyatlarını geçtik artık bı test yapıyor 450 TL diyor iki takviye ilaç yazıyor 800 e tamamlıyor

cat_expert

Aşılar ithal olunca ve dolarla satılınca fiyatta ona göre coşuyor.

Dolarla bizim ne işimiz var diyen dayılara gidip sormak lazım işimiz var mıymış yok muymuş?

Asuse

Bizim veteriner şehirden şehire değişiyor dedi. Hayvan sayısına bağlı, şehre bağlı demişti. Gerçekten öyle antalya veterinerler odası sırf temmuz zamları her yerde yapıldı diye yaptı söylenene göre. Gerçekten hayvanlara bakım kontrol bile çok uçuk fiyatlı. Yaptıkları zam bizi çok zorluyor. Kedim yavru mutlaka aşılarını yapacağım ama şu 300 olması durumu canımı çok sıktı. Bizde insanız sırf yavrumuzu önemsiyoruz diye bu yaptıkları hoş değil. Biliyorlar bulup buluşturup yaptıracağız ama keşke biraz insaflı olsalar.

Warriorsans

Yeni zam geldi %40 Karma aşı 320 civarı oldu sanırım 2 doz oluyor 15 gün arayla ilk aşılamada. İç dış parazit 100 150 civarı. Bence veterinerinizi arayıp sorun fiyatlar değişebiliyor.

Asuse

Biz 8 inde karma 1 yaptık 200 tl verdik. Bi kaç veterinere daha fiyat sorayım dedim sağolsun Antalya veterinerler odası 300 yapmış 15 inde. Şimdi iki gün sonra aşımız var 200 mü alırlar 300 mü bilemiyorum. durdular durdular pat diye zam yaptılar hiç hoş değil.

Lokum4

Çok teşekkür ederim

hannnngggg

en son karmayı 200 tlye yaptırmıştım fakat arada bir zam geçişi oldu bir aşı suan 300-400 aralıgında

gulsump

iç dış parazit bile 225 diyor veteriner. karmayı kuduzu siz düşünün artık. bıktık gerçekten

Dün karma aşı yaptırdık 160 parazit iç dış 110 a yaptırdık